Voucher prezentowy

Polecamy naszą specjalną ofertę upominkową. Jeśli chcesz zrobić komuś prezent, to sesja fotograficzna w Warszawie, będzie wspaniałym pomysłem. Wykup Voucher i podaruj go wybranej osobie. To świetny prezent pod choinkę, na Walentynki, rocznicę ślubu, wieczór panieński i na każdą inną okazję. Panowie... nawet nie wiecie jaką radość  sprawicie swoim ukochanym, obdarowując ją takim prezentem. Sesja zdjęciowa z profesjonalnym makijażem - to nie musi to kosztować majątek!!

Jest to estetycznie przygotowany kupon prezentowy. Nasze zaproszenie na sesję jest imienne i zapakowane w elegancką kopertę. Do koperty dołączamy ulotkę dla kupującego, informującą o dokładnym zakresie wykupionej usługi.

Wartość Vochera odpowiada kosztowi pakietowi wykupionych zdjęć, pomniejszonemu o 5 % rabat. Koszt pakietów przedstawiamy w naszym cenniku. Obecnie sesję "POPULARNĄ"  można wykupić już za 94 zł. Kupon prezentowy można wykupić na sesję studyjną i plenerową.

Termin i tematykę sesji ustalamy z osobą obdarowaną. Ważność vouchera upływa po 12 miesiącach od daty jego zakupu. Istnieje możliwość zrealizowania sesji wykraczającej poza wykupiony wcześniej pakiet zdjęć.