Usługi graficzne

Retusz zdjęć kończy się tam, gdzie do zdjęcia trzeba wprowadzić zupełnie nowe elementy. Myślimy tu o zastąpieniu tła, wklejeniu innych postaci czy zamianie istniejącego fragmentu na taki, który będzie zupełnie nie do poznania. Nasze doświadczenie retuszerskie pozwala poradzić sobie z takimi zadaniami. 

Najczęściej zlecanymi nam zadaniami są: szparowanie zdjęć, tworzenie i nanoszenie znaków wodnych wykonanych na podstawie logo firmy i tworzenie kolaży. Są to prace stosunkowo łatwe, które da się ująć w prostym cenniku.
Znacznie trudniejsza jest wycena zleceń bardziej skomplikowanych, dlatego prosimy o przekazanie nam, jak największej szczegółów dotyczących Państwa oczekiwań. Swoja wycenę oprzemy głównie na czasochłonności zlecenia. 

Wykonujemy pełną obsługę graficzną stron www. Od zdjęć, poprzez kolorystykę stron, logo i pozostałe elementy graficzne. Posiadamy własny bank zdjęć i elementów graficznych z bardzo wielu dziedzin życia. 

W pliku zamieszczonym obok, pokazujemy wykonaną przez nas, prostą wizualizację remontu elewacji domu jednorodzinnego. Zlecenie zostało wykonane w odpowiedzi na potrzebę klienta, posiadającego jedynie zdjęcia obiektu i ma służyć jako podpowiedź dla firmy przygotowującej szczegółowy projekt remontu elewacji.