Fotografia wnętrz

Każdy profesjonalny agent nieruchomości wie, jak ważne w jego branży są dobre zdjęcia oferowanych domów i mieszkań. To konieczny warunek uzyskania odpowiedniej ceny. Aby sprostać konkurencji coraz więcej sprzedawców kieruje swoje zapytania w kierunku profesjonalnych fotografów.
Jesteśmy w pełni przygotowani do świadczenia takich usług. Posiadamy nie tylko niezbędny profesjonalny sprzęt i doświadczenie, ale i właściwe umiejętności graficzne. Musimy posługiwać się nie tylko aparatem fotograficznym, ale i myszką w odpowiednim programie graficznym. Słabe, nierównomierne oświetlenie wnętrza i związana z tym konieczność składania zdjęcia z kilku ujęć o różnym stopniu naświetlenia, eliminuje z tej dziedziny fotografię wykonaną "z marszu". 

Przyjmujemy zlecenia nie tylko od sprzedawców nieruchomości, ale także od producentów i wykonawców usług związanych z branżą wykańczania i wyposażenia wnętrz. Zaufali nam, między innymi, producenci schodów, okien i galanterii ceramicznej.

Fotografujemy także sprzęt i wyposażenie hal produkcyjnych w trakcie ich pracy. Wykonujemy zdjęcia wszelkiego typu instalacji, także w trakcie ich budowy czy montażu. Prowadzimy dokumentację zdjęciową całego procesu inwestycyjnego.

Więcej informacji znajdziecie Państwo w naszym cenniku.