Fotografia produktowa

Znaczący wzrost szybkości łącz internetowych umożliwił umieszczanie w sklepach i na aukcjach internetowych, zdjęć o coraz wyższej rozdzielczości. Tym samym, rosną wymagania w stosunku do jakości umieszczanego zdjęcia. Nikogo już nie trzeba przekonywać, że dobre zdjęcie jest podstawowym warunkiem sprzedaży towaru.

Nasze studio od lat współpracuje z klientami, którzy nie bez naszego udziału, stali się liderami e-handlu. Zapraszamy do współpracy nowych klientów, którzy chcieliby skorzystać z naszego bogatego doświadczenia w tej dziedzinie fotografii. Gwarantujemy bardzo atrakcyjne ceny, krótkie terminy realizacji i wysoką jakość usług. U nas swój przedmiot sfotografujesz już od 7,90 zł brutto za jedno wybrane zdjęcie.

Klientom, którzy posiadają większą ilość przedmiotów wymagających dobrych zdjęć, gwarantujemy rabat do 45%. Podpisujemy stałe umowy o współpracy, gwarantujące nie tylko niskie ceny, ale i priorytetowy system obsługi.

Fotografujemy przedmioty o różnej charakterystyce, rozmiarach i masie. Dysponujemy wózkami transportowymi, manekinami i odpowiednią infrastrukturą fotograficzną. Na życzenia zleceniodawcy składamy przedmioty z kilku elementów, czyścimy je i odtłuszczamy.

Zapraszamy do wspołpracy