Fotografia korporacyjna

Od lat współpracujemy z dużymi instytucjami państwowymi (Poczta Polska, PKP, Politechnika Warszawska), wielkimi korporacjami (IBM, Oriflame, VIG, Compensa), ale i z bardzo małymi firmami. Wiemy, jak ważny jest ich dobry wizerunek i staramy się pomagać w jego budowaniu. Realizujemy sesje w studio oraz w miejscach wskazanych przez klienta. Pracujemy w porach dogodnych dla klienta. Umiemy odnaleźć się w sytuacji, kiedy mimo wagi wykonywanych zdjęć, mamy pozostawać mało zauważalni. Wspólnie z klientem staramy się przygotować sesję tak, aby nie dezorganizować pracy.

Fotografujemy ludzi, budynki, ich wnętrza i wyposażenie, a także pojazdy, maszyny i urządzenia. Obsługujemy duże konferencje, coroczne imprezy firmowe (także w plenerze) i kameralne spotkania biznesowe.

Nasze prace można zobaczyć w prasie, folderach reklamowych, a przede wszystkim na firmowych stronach internetowych. Prowadzimy kompleksową obsługę graficzną takich witryn.

Najpilniejszy materiał przygotowujemy już na następny dzień. Przy tym wszystkim nasze ceny pozostają umiarkowane. Koszt podstawowej sesji to 499 zł wraz z dojazdem na terenie Warszawy. Ostatecznej wyceny sesji zdjęciowej dokonujemy po zapoznaniu się z dokładnymi wymaganiami klienta. 

Zapraszamy do współpracy.