Odbitki i albumy

Usługi związane z wszelkiego rodzaju wydrukami powierzamy firmom zewnętrznym. Są to firmy sprawdzone cieszące się na rynku bardzo dobrą opinią. Sami ograniczamy się do przygotowania plików o właściwych do wydruków parametrach, a w przypadku fotoalbumów do przygotowania właściwego projektu.

Odbitki i powiększenia

Ten rodzaj usługi świadczymy wyłącznie dla klientów, którzy wykonali u nas swoje sesje zdjęciowe. Nie dysponujemy własnym laboratorium. Wszystkie nasze prace przekazujemy do wydruku warszawskiej firmie Profilab. W związku z tym stosujemy się do cennika tej firmy, który można znaleźć pod adresem: http://express.profilab.pl/pl/content/43-cennik Firma Profilab wykonuje dla nas nie tylko zwykłe odbitki cyfrowe, ale także wydruki na płótnie, plakaty oraz kalendarze. 

 

Fotoalbumy

Fotoalbum tym różni się od klasycznego albumu zdjęciowego przekładanego pergaminem, że wymaga wcześniejszego wykonania projektu. Na każdej stronie można umieścić zdjęcia w różnych formatach, które można dowolnie rozmieścić. Nasz cennik obejmuje wykonanie samego projektu fotoalbumu. Koszty wydruku ujęte są  w cenniku producenta - firmy Najlepszefoto.pl i można je znaleźć pod tym adresem: http://www.najlepszefoto.pl/cennik Z firmą Najlepszefoto.pl współpracujemy od wielu lat, przekonując się systematycznie o wysokiej jakości jej produktów. 

Cennik projektów fotoalbumów zlecanych do wykonania w firmie Najlepszefoto.pl:

  • album 20x20 cm 20 stron (10 rozkładówek) - cena 39 zł, każda następna strona cena 1,50 zł
  • album 30x20 cm 20 stron (10 rozkładówek) - cena 49 zł, każda następna strona cena 1,90 zł
  • album 30x40 cm 20 stron (10 rozkładówek) i większe - cena 59 zł, każda następna strona cena 2,20 zł